Dobrodosli na #cetinjecafe forum :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dobrodosli na #cetinjecafe forum :)

Uzivajte .
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 zamisli zivot u ritmu muzike za ples :)

Go down 
5 posters
AuthorMessage
andjela_

andjela_


Number of posts : 82
Registration date : 2008-02-25

zamisli zivot u ritmu muzike za ples :) Empty
PostSubject: zamisli zivot u ritmu muzike za ples :)   zamisli zivot u ritmu muzike za ples :) EmptyWed Feb 27, 2008 7:55 am

ovaaj,vi kroz pjesmee? =)

kako se zoves?-pogledaj dom svoj andjela..i skini pauchinu s ochiju..videces prizore potresne,videces nesrecne i bolesne..videces cemer,smrt i jad..sunny
opisi se-ja pevam svoj blues bez nameere bitnee i najvece ribe za mene su sitne..ja sa straane samo posmatram taj sveet..Basketball
opisi bivseg-ti samo budi dovoljno daleko..za mene postoji drugi neko..
opisi sadashnjeg-volio bi da si tu,ove noci tako trebas mi..pale
gdje biste sada najradije bili?-ti si majka zemlje ovee,majka moje crne goree..od davnina vaazda istaa..prijestonice naajmilijaa..Very Happy Sad
nacin zivota-jedan zivot,miran,tih..nekad bacim kartu il' napisem stih..stvari teku,ja se drzim izvan njih..Smile
kako se ljubite?-dodirni me sasvim slucajno..poljubi me filmski nestvarno..alien
sta biste pitali kad biste imali samo jednu priliku?-zatvoris li oci kad se svijetlo ugasi ili k'o ja nocima slijepac sa dusom od kamenaa?
shto ostali misle o tebi?-ti si jedina od sviiih..flower lol!
sto vam treba da prezivite?-.o-ne boj se,necu ti nista,treba mi rame za plakanje,treba mi skloniste od buke,treba mi muzika i stisak rukee..Smile
podijelite nekoliko mudrih rijeci-.o-kako je lepo biti glup! Very Happy Very Happy
pozdrav-svi moji punti kad se zbroje..sve dodje na svoje..(=

sad viii. Wink
Back to top Go down
devil_may_cry
Admin
Admin
devil_may_cry


Number of posts : 225
Age : 33
Location : Cetinje
Registration date : 2008-02-22

zamisli zivot u ritmu muzike za ples :) Empty
PostSubject: Re: zamisli zivot u ritmu muzike za ples :)   zamisli zivot u ritmu muzike za ples :) EmptyWed Feb 27, 2008 8:41 am

Kako se zoves - Ne izlazi Vuk..

Opisi se - Da me nevinog optuze da me u zasedi okruze kao OFICIR SA RUZOM donecu odluku,necu pristati an predaju za ponos oruzje nemaju,zato ima saljem ovu poruku : mogu da mi ukradu i ovo malo para,mogu da mi uzmu ovo srce iz njedara,da me drze na hlebu i vodi i bez snaaaa,ALI NE MOGU DA MI UZMU TVOJE IME SA USANA!!!

Opisi bivsu - CAROBNA ZENO ko ti jednom ljubav da na koljena bacis dovedes ga ti do dna!CAROBNA ZENO dal si ikad volela ako si svakog ko mene za dan prebolela!!!! / Da me grle da me ljube da me gledaju sve devojke ovog sveta pravo imaju,ljutices se bunices se ali nek se zna da na tvoje usne imam pravo SAMO JA !!da te grle da te maze da te skidaju samo moje ruke na to pravo imaju,lagacu te varacu te i jos ko zna sta,al se uvek tebi vracam JER SI NAJBOLJA!!!!

Opisi sadasnju - Popio sam mnogo da zaboravim na sve(nju)..ne teraj me da neduznoj tebi naplatim,gde nadje na nju da licis nisi kriva ti...

Gdje bi ste sada najradije bili - Vidio sam ja izbliza ljepote PARIZA,ludovao danima ulicama RIMA ljubio sam od miline crnku iz ATINE ne gubim iz vida anu iz MADRIDA dozivio sve sam one iz djetinjastva snove,prosao sam pola sveta i jos mi se seta,krenem tako ali zove ritam nase pjesme,zeljna usta vode sa one stare cesme..

Nacin zivota - Bezim iz grada do daske gas furam na more tamo je spas,benzin u krvi uzburkao se nagazi jace manijace vozac bez mane ne zna za strah ulica duga totalni mrak,stisni do daske pretekni sve nagazi jace manijace 200 na sat uuuu krivinu 200 na sat obozavam tu brzinu 200 na sat ko ce brze ko ce bolje 200 na sat ludujemo sve do zoreee!!!!

Kako se ljubite - Jer ti se ljubis na tako dobar nacin...

Sto bi pita kad bi ima samo jednu priliku - Zasto bas ti moja ikono sa zida,sahrani me tako izdade bez stida,zasto bas ti pored koje sam se kleo zivot mi pretvori u pepeo...?

Sto drugi misle o tebi - Sta ti mogu kad,kad si takav gad,nego te za kraj poljubiti i u srcu svom suzom poslednjom kao metkom ljubav ubiti...

Sto mi treba da prezivim - Ginem ginem da ti skinem haljinu sto susti..

Podijelite nekolko mudrih rijeci - Neko milom neko silom uvek odlazi i ovako i onako zivot prolazi...

Pozdrav - I sklapam oci jasno vidim kao da si tu tudjim imenom me zoves pruzas ruku...
Back to top Go down
https://cetinjecafe.forumotion.com
JoJo

JoJo


Number of posts : 130
Age : 33
Registration date : 2008-02-25

zamisli zivot u ritmu muzike za ples :) Empty
PostSubject: Re: zamisli zivot u ritmu muzike za ples :)   zamisli zivot u ritmu muzike za ples :) EmptyWed Feb 27, 2008 12:49 pm

Kako se zoves - Imena ti Jovana otvara se stara rana mozda uspem reci tada najlepsa si ti do sada! Imena ti Jovana ostavi se starih dana...

Opisi se- Gdje stanes nogom tu zemlja se trese i uvijek takve kao ti mi se dese svi te gledaju svi bi da te imaju Pogledom prekidas ljude na pola kad igras rusis svo pice sa stola svi te gledaju svi bi da te imaju Ti zavodis ljude a kazes da nije tako ja bez tebe ne mogu s tobom mi nije lako nije mi lako


Opisi bivseg - Lep si,boli glava s'tobom bih da spavam jer si, ti moje cudo,cudo malo Lep si,boli glava s'tobom bih da spavam jer mi do tebe samo,bas je stalo alien


Opisi sadasnjeg- neam ga cheers

Gde bi ste sada bili- Tama grli sumadiju ispod Avale sve su srece i sve tuge davnoooo zaspale samo nije ona shto me svuda pratilaaaa dok me nije u Srbiju opet vratilaaaaaa!!! Sto granica presao sam gradova bez broja al me nisu prevarili ja znam svetla tvoja sve ulice tvoje pamtim splavove kafane zelim da se tebi vratim pre nego sto svane... 9 zivotaaaa sam potrosio s`nogu spavaj BEOGRADE kad vec ja ne mogu king


Nacin zivota -Znam da ovde je sranje, al meni je do jaja,
jer bruka i sramota kol'ko imam para,

imam zlatni rover, i s ajkulom pulover,
dok moj licni shofer zivo helikopter,
imam i zenu i decu, a i par cica maca,
pa moram da se stekujem zbog silnih paparaca,
na kraju mog placa je bazen sa penom,
okruzen golf i teniskim terenom,

na zidovima freske, ornamenti, arabeske,
mesingane kvake i pozlacene cesme,
namestaj iz skupstine i tadz mahala,
jedem samo ostrige jer kavijar me smara ,
pijem casicu kristala kada suvo mi je grlo,

sa prozora gledam dvoje kada penju se na drvo,
zivot k'o na slici, al ne placam poreze,
moj zivotni moto je "ima se, moze se",
pare su u Shvici, neka ih mnoze se,

leto na Ibici, ribice loze se,

U gliseru vozim se, dok starleta skija,
shampanjac je u ledu, i 'ladan je ko zmija,
to mnogo mi prija jer covek sam od stila,
na meni vise zlata, no sto imam kila,
burazeru zivot na najvisoj nozi,

pa cuku vremena biram sta ce danas da se vozi...
queen queen queen

Kako se ljubite - Jer ti se ljubis na tako dobar nacin nemas pojma koliko mi znacis nemas pojma kako mi nedostajes u mojoj glavi sve me podseca na tebe nemam prava da te zadrzim za sebe nemam prava da te zadrzim Razz Embarassed


Sta bi pitala kada bi imala samo jednu priliku - Dal´ si sretniji što ti druga usne ljubi?! il´ nesretniji što ona se na mom´ mjestu budi.Nisam bog zna što al´ tako sam te ludo voljelaaaaa. Dal´ si sretniji tamo daleko od mene il´ nesretniji kad zabole te uspomene nisam bog zna što al´ jednom sam te ludo voljelaaa Crying or Very sad


Sta drugi misle o tebi - Izgledas mi kao lutkica iz trsta opeglana nocu, opeglana danju cipelice, bluzice, kompletici, sesiri bas je glupo biti zaljubljen u damu tongue

Sto mi treba da prezivim - JA BI UMRO ZA T0 DA TE JOS JEDNOM ZAGRLIM DA TI POMILUJEM KOSU I DA SVE ZABORAVIM! DA DOGODI SE CUDO I SVE TI OPROSTIM DA SVE BUDE KAO NEKADAAA DA TE JOS JEDNOM ZAVOLIM!

Podijelite nekoliko mudrih rijeci - meni je majka pricala cuvaj se Jojo mangupa jer takvi znaju lagat najbolje taj nema srce covjeka koji te voli dovjeka TEBE VOLI A ZA DRUGOM UMIRE!!

Pozdrav - hej ljubavi najgora bolesti tvoj oziljak vucem iz mladosti ODLAZIM SA LJUBAVI SE SKIDAM PRESTAJEM SA TIM JE GOTOVO ODLAZIM JER AKO PRIDJES BLIZE UZECU TAJ OTROV PONOVO queen
Back to top Go down
`morenititzaa`

`morenititzaa`


Number of posts : 70
Age : 32
Location : negdje izvan planeeeeeeetaaaa... :)
Registration date : 2008-03-06

zamisli zivot u ritmu muzike za ples :) Empty
PostSubject: Re: zamisli zivot u ritmu muzike za ples :)   zamisli zivot u ritmu muzike za ples :) EmptyThu Mar 06, 2008 1:03 pm

kako se zoves?-Tijana, koliko ima gooodina?! Tiiiijanaa.. od kad me niiiiisi ljubila.. u tvojim tanim ochima moje djetinjstvo pochiva.. i moje srce ne spava od kad si otisla =)

opisi se-Vivo per la musica.. io vivo per lei...

opisi bivseg - i bash me briga koga nocas vozish kuci.. briga me... i ako si i sretan k'o shto kazhesh.. mada znam da lazhesh.. sve to ubija me!

opisi sadashnjeg - tako malo nocas treba mi, da za tobom umrem vjeruj mi! =)

gdje biste sada najradije bili?-da se bar mogu probudiit u svijetu ljubavi.. bez starih drugova.. i ovih nakaza. shto su me stalno pratile..

nacin zivota- Ja samo pjevam, ja samo sviiiram, ja nemam razlog da se zivciram! Razz

kako se ljubite?-jer ti se ljuuuuuuubush, na tako dobar navchin.. nemash pooojma Razz

sta biste pitali kad biste imali samo jednu priliku? - Da l' si sretniji tamo daleko od meneee.. il nesretniji.. kad zabole te uspomene?! Neutral

sto vam treba da prezivite?-Bozhe meni tako malo treba ispod ovog svetog nebea, topla posetelja i njegova oka dva! Embarassed

podijelite nekoliko mudrih rijeci-.Sve ce to, o mila moja, prekriti ruzmarin, snjegovi i shash... i dvije ce pokisle ptice sa tvoga oka prhnuti na jug.. ni jedna suza, ni jedna slutnja, ni glas... a moglo je bolje.

pozdrav- "Mozda sam pretjerano skroman, ali ja stvarno necu da kazem kako sam veliki pjesnik. To cete vi jednog dana reci" =)


Last edited by `morenititzaa` on Fri Mar 07, 2008 1:56 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
RoCk`N`rOsE

RoCk`N`rOsE


Number of posts : 13
Age : 32
Location : Na karnevalU.
Registration date : 2008-02-24

zamisli zivot u ritmu muzike za ples :) Empty
PostSubject: Re: zamisli zivot u ritmu muzike za ples :)   zamisli zivot u ritmu muzike za ples :) EmptyFri Mar 07, 2008 8:51 am

kako se zoves? Ana Nirvana Ana Nirvanaaa ostani sa mnom pjevaj do krajaaa. Malo manje je volim mada moze i O Ana o Ana o Ana tuuugo mojih dana.
opisi se?
1. Luckasta si tiiii takav sam i jaaa [ovo mi je na jedan test ispalo da me opisuje ova pjesma, pa eto. -_-]
opisi bivseg? Aaaaaaa jooooos teee vooooolim vooooolim voooolim kao prvog daaaanaaa, ooooou.
opisi sadashnjeg? A njega neeeema, nema pa nemaaa.. Laughing [a njega neeema ljubav da mi da]
gdje biste sada najradije bili? Kada budes iznaaaad lijeeepog Cetinjaa sto s lovcenom druguuujeee. Razz
nacin zivota? Moja je pjesma laganaa, polaganaa.
kako se ljubite? Ovo cu kad mi paDne na pamet.
sta biste pitali kad biste imali samo jednu priliku? Dal si sretnijaaa tamo DALEKO od mene?!
sto vam treba da prezivite? Merak mi je kad zavoliM nesretno ljuuuudi moji pa popijem nespretno. Cool
podijelite nekoliko mudrih rijeci?
1. Rekla si za tocak se brsljan ne hvata, zalud izguzvana svila.
2. To je tako. Ne pravi od tuge nauku.
3. Ti si navek znala da sam svirac, broscic sto se tesko pribada. Da me moze oduvati najblazi nemirac. DA CU U PO RECI STATI. DA SE NECU OSVRTATI.. NIKADA...
4. Tek u jesen otkriju se boje krosanja. Sve su iste u leto zelene.
[svi stihovi su iz iste pjesme.]
pozdrav? Jer mooooooj je zivot igra bez graniiiica.
Back to top Go down
Sponsored content





zamisli zivot u ritmu muzike za ples :) Empty
PostSubject: Re: zamisli zivot u ritmu muzike za ples :)   zamisli zivot u ritmu muzike za ples :) Empty

Back to top Go down
 
zamisli zivot u ritmu muzike za ples :)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dobrodosli na #cetinjecafe forum :) :: Zanimacije :: Svastara-
Jump to: